Mono pompa yedek parçaları

ileErdem

Mono pompa yedek parçaları

Proseslerinizde kullandığınız mono pompalar için, Almanya üretimi (OEM) mono pompa yedek parçalarını firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz mono pompa markası ve modelini belirtmeniz talep etmiş olduğunuz yedek parçaları seçmemiz için yeterli olmaktadır. Almanya menşei; ISO standartlarında üretim yapan tedarikçimiz, 25 seneden fazla süredir stator, rotor, coupling rod, shaft, körük… vb yedek parçaları orjinal kalitede üretmekte ve kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Orijinal kalitede mono pompa yedek parçaları çok daha ekonomik fiyatlar ile kullanabilmek için bizlerle iletişime geçiniz.1- Netzsch mono pompa patlak resim(ETA)

 

 

Yazar hakkında

Erdem administrator

2 yorum

Yusuf ÇAKIRYayın tarihi5:20 pm - Tem 21, 2016

Servis ömürleri olarak kıyaslarsak OEM yedek parçalarla, orjinal yedek parçalar arasında kalite farkı var mıdır? Daha ekonomik fiyattan aldığımız bir yedek parça, servis ömrü olarak daha kısa sürede deforme olursa kullanıcıya gerçek anlamda bir avantaj sağlamayacaktır.

    ErdemYayın tarihi7:31 pm - Tem 22, 2016

    Sn. Yusuf ÇAKIR,

    Almanya menşei OEM mono pompa yedek parçalarımız, sizlerin kullandığı orjinalleri ile birebir aynı malzemelerden üretilmektedir. Malzeme kalitesi olarak aralarında bir fark bulunmadığı gibi üretim teknolojisinde de ISO sertifikasına sahip tesislerde eş değer ekipmanlar kullanılarak üretim yapılmaktadır. OEM mono pompa yedek parçaları kullandığınızda kesinlikle kısalan servis süreleri gibi olumsuz bir durumla karşılaşmayacaksınız. Alman üreticimiz uzun yıllardır farklı ülkelerdeki temsilcilikleri aracılığı ile pazar payını arttırarak ticaretine devam etmektedir. Eta Ekipman müşterileri de memnuniyetle ekonomik fiyatlardan OEM mono pompa yedek parçalarını kullanmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın