IFAT Eurasia fuarındaydık…

ileErdem

IFAT Eurasia fuarındaydık…

Eta Ekipman bu yıl Türkiye’de ilk defa düzenlenen IFAT Eurasia fuarına katılarak çevre teknolojileri alanında temsilciliğini yaptığı ürünleri, kullanıcıların beğenilerine sundu. Fark yaratan teknolojik yaklaşımları müşterileri ile buluşturmayı amaç edinen firmamız, katılımın oldukça fazla olduğu fuar boyunca yenilikçi ürünlerini son kullanıcı ve proje firmaları ile buluşturdu.

Alışılagelmiş ve gelişen teknoloji karşısında güncelliğini yitirmiş artıma ekipmanlarına bambaşka bir soluk getiren; Neuros turbo blower, Aquasystems turbo aeratör, CST civatalı tank ve EDI tüp ve disk difüzörler gibi ürünlerimizin, kullanıcılara sistem verimliliği ve işletme maliyetleri adına alışılagelmişin dışında sunduğu çözümler standımızı ziyaret eden müşterilerimize aktarıldı.

Eta Ekipman Fuar

Neuros Turbo Blower

Sunduğu uzay teknolojisi ve avantajları ile Neuros turbo blowerler IFAT fuarının en çok ilgi gören ürünlerinden olmayı başardı. Düşük enerji sarfiyatı, sessiz çalışma özelliği, PLC ve otomasyon sistemlerine uygun yapısı, servis ve bakım kolaylığı vb. üstün özellikleri ile özellikle atık su arıtma tesisleri için roots blowerlere muadil olan Neuros turbo blowerler, hızla bu tesislerde yerlerini almaya başladı. Standımızı ziyaret eden müşterilerimiz, demo ürün üzerinden yapılan sunumlar yardımıyla turbo blower teknolojisini yakından tanıma fırsatı buldular.

Aquasystems Turbo Aeratör

Klasik düşük devir aeratörlere yeni bir bakış açısı getiren yüksek devirli turbo aeratörlerimiz, bakteri havalandırma prosesinde muadil arayışında olan kullanıcılara sunduğu yenilik ve sağladığı enerji tasarrufu ile adından çok söz ettireceğinin ipuçlarını vermiş oldu.

EDI Disk ve Tüp Difüzör

Difüzörler havalandırma havuzu oksijen ihtiyacının karşılanmasında büyük bir kullanım oranına sahip olmasına rağmen, hatalı seçim veya yanlış kullanım sonucu en çok sorun yaşanan ekipmanlar arasındadır. EDI firmasının proses ve atık su özelliklerine göre bir çok farklı model ve malzeme ile sunduğu çözümler kullanıcılarla buluşturuldu.

CST Civatalı Tank

Düşük yatırım maliyeti, yüksek kimyasal dayanımı, hızlı ve kolay montaj, sonradan genişletilebilme, demontaj edilebilme, hijyenik bakım gerektirmeyen yapısı vb. öne çıkan özellikleri ile, betonarme havuzlara göre tercih nedeni olan civatalı tank teknolojisinin öncüsü Amerikan CST firmasına ait demo tank fuar boyunca sergilendi.

Yazar hakkında

Erdem administrator

Bir cevap yazın